Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal usługowy, ul. Sadowa

Sadowa, Kanie, mazowieckie

  • 3 000 000 zł
  • 404 m²
  • 7 425,74 zł/m²

Zdjęcie

Weronika Frankow...

Skontaktuj się

Lokal usługowy, ul. Sadowa

Sadowa, Kanie, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

3 000 000 zł

404 m²

7 425,74 zł/m²

Lokal usługowy, ul. Sadowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

3 000 000 zł 404 m² 7 425,74 zł/m²

Przeznaczenie:
usługowe
Pomieszczenia:
20

Pomieszczenia:

20

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 000 000 zł (7 425,74 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 404 m² (373 m² powierzchni użytkowej), 20 pomieszczeń, 6 łazienek; stan: do odświeżenia
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie usługowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, dwupoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący; rok budowy: 1995
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (20 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PER ASPERA Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4-KS-ous5oMlo0K

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż w procesie otwartego ofertowania atrakcyjna nieruchomość komercyjna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana przy ul. Sadowej 1 w Kaniach, w gminie Brwinów, powiecie pruszkowskim, bezpośrednio przy ulicy Warszawskiej (DK719) jednej z głównych tras łączących Warszawę, Pruszków, Podkowę Leśną i Brwinów oraz Grodzisk Mazowiecki. (...)

Agent

Weronika Frankowska

793 679...

793 679 599

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana